Şirket Profili

BaşarıYükselmekİlerlemek için yeni bir yol


BİTES'in ana hedefi; Dünya standartlarında kurumlara yönelik özel, fonksiyonel, kullanıcı dostu, fark yaratan yüksek kaliteli bilişim hizmet ve çözümleri sunarken dinamik ve bir o kadar da deneyimli genç ekibiyle işbirliği ve sinerji ortamında şirket değerlerini sürekli iyileştirme ve geliştirme gayesiyle hizmet ve ürünler sunmak. Sunulan hizmetlerde kaliteyi, verimliliği ve sürdürebilirliği en yüksek seviyede, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, yerelleştirilmiş ürünler ve teknolojiler geliştirmektir.


BİTES’in Vizyonu

Sektöründe; uzman, yenilikçi ve teknoloji geliştiren lider firma olmanın yanında, yaptığı işler, elde ettiği başarılarla, hizmet sunduğu her alanda dünyada güvenilir ve kalıcı bir marka olmak.BITES Şirket Binası


TARİHÇE:

2001 Yılında Genel Müdür’ümüz Sayın Uğur COŞKUN Tarafından İstanbul’da kurulmuş olan BİTES; İnteraktif Televizyonculuk, İnteraktif Yazılım Uygulamaları Geliştirme ve Oyun Teknolojileri ve Üretimi konusunda 2005 yılında kadar faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmüştür.

2005 yılı itibari ile faaliyet sektörünü Savunma Sanayi olarak belirleyerek şirketi Ankara’ya taşımıştır. İstanbul şehri ve doğasından gelen iş bitirme kültürü, rekabetçilik ve hatasız ve zamanında kaliteli iş çıkarma bilincini Savunma Sanayi Sektörüne de taşımıştır.

2004 yılında tamamen milli olarak kısa bir süre içinde geliştirilen M-60 Tankı Şoför Eğitim Simülatörü ile kendini kanıtlamış ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı üzerinden HAVELSAN tarafından açılan ihalede 2 adet iş paketini kazanarak sektöre resmi olarak giriş yapmıştır.

2008-2009 yılları arasında her iki iş paketini %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlayarak, Silahlı Kuvvetler envanterine kazandırmıştır. Ortaya çıkarılan başarılı ürünler ile devam eden yıllarda Savunma Sanayii’nde yeni projelerde yer almış, aynı kalite ve iş bitirme kültürü ile bu projelerini de teslim etmeye devam etmiştir. Projeler’den elde edilen deneyimler, ürün hattı yaklaşımı ile birleştirilmiş, bu şekilde Ar-Ge boyutu da içselleştirilmiştir.

Tarİhİmİz