Coğrafi Bilgi Sistemleri

BITES gelecek nesil coğrafi veri işlemeye, GEOINT kullanımı ve yayılımı ve gelişmiş sensörlere ticari ve savunma marketleri için öncülük eder. Ar&Ge yatırımımız ihtiyaç için coğrafi üretim, optik uydu görüntüsü gibi farklı kaynaklardan coğrafi odaklı verinin entegrasyonu veya insansız araçlar ile elde edilen SAR görüntü veya LIDAR verisi ve tüm bu coğrafik bilgiyi bizim kurum içi GIS tabanlı ara yüzümüze entegre etmeye odaklanmıştır.

BITES ürünleri ve servisleri ile müşterilerimize tamamen istek üzerine GEOINT teslim ediyoruz.

BITES yüksek çözünürlük, talep üzerine yüksek doğruluk, şekil ve veri setleri oluşturur:

  • Görüntü Verisi
  • Şekil Verisi
  • Arazi Verisi
  • 3D Veri

BITES tüm bu Coğrafi veriyi web ile buluşturmayı hedefler. Bir başka deyişle GIS sistemimiz, internet ile 3D verisini kapsayan coğrafi verinin entegrasyonuna olanak sağlar. Kullanıcıyı kolayca Google Earth veya Bing Maps´e kendi yüklü tarayıcısı ile birleştirir ve Streetview, KML production ve export gibi özelliklere erişimi sağlar.

Buna ek olarak kullanıcıların uzamsal sorgu oluşturmalarına, farklı kaynaklardan büyük uydu görüntüsü almalarına, vektör dosyası almalarına, analizleri yapma, düzenleme ve bunları paylaşmalarına olanak sağlar.

Kullanıcı ara yüzü kullanıcı dostu, kompakt, bağlamsal olarak akıllı telefonlar veya tabletle uyumludur.

Bununla beraber devlet ve ticari ortaklarının yanında BITES, hava lazer radarı ve sofistike görüntü işlemeyi faydalı hale getiren yoğun araçlar ile belirsizleşen potansiyel askeri hedefleri tespit etme işlevsel konsepti ve teknolojisinde çalışmaktadır.

Capture