BITES SAVUNMA VE HAVACILIK

BİTES, Üstüste Üçüncü Kez En Hızlı Büyüyen
Teknoloji Şirketleri Arasında….

Deloitte Türkiye, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirlediği Fast 50 programının sonuçlarını düzenlediği tören ile bu akşam duyurdu.

BİTES Savunma, finansal veri ve teknolojik altyapı değerlendirme kriterleri kapsamında üst üste üçüncü defa Türkiyen’nin En Hızlı Büyüyen ilk 50 Teknoloji Şirketi arasına girdi. Bu yıl sıralamadaki yerini de yükselterek Deloitte Teknoloji Fast 50 Ödülünü almaya hak kazanan BİTES adına ödülü, Uğur COŞKUN aldı.

BİTES olarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın desteğiyle birlikte gelişmeye ve büyümeye devam edeceğiz

BİTES Hakkında;

BİTES Savunma ve Havacılık, 100 kişiyi aşkın uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketi olarak, Yapay zeka, Arttırılmış Gerçeklik, Görüntü işleme, Simülasyon ve Yazılım Teknolojileri konularında ülkemize hizmet vermektedir.

BİTES, 2014 yılında, ABD’nin önde gelen Simülasyon ve Eğitim Endüstrisi yayınları tarafından, dünyanın en önemli 100 Simülasyon Firması arasında gösterilmiş ve 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Deloitte Fast 50 En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri arasına girmiş, aynı yıllarda Bilişim 500 listesinde yer almış, 2016 yılında da TİM Hizmet İhracatçıları kategorisinde ilk 500 içinde yer alarak başarılarını tescillendirmiştir.

Deloitte Hakkında;

Deloitte, denetim, danışmanlık, finansal danışmanlık, risk danışmanlığı, vergi ve ilgili alanlarda, birçok farklı endüstride faaliyet gösteren özel ve kamu sektörü müşterilerine hizmet sunmaktadır. Deloitte her beş Fortune Global 500 şirketinden dördüne hizmet verirken, dünya çapında farklı bölgelerde 150’den fazla ülkede yer alan global üye firma ağı ile, müşterilerinin iş dünyasında karşılaştıkları zorlukları aşmalarına destek olmak ve başarılarına katkıda bulunmak amacıyla dünya standartlarında yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Deloitte yaklaşık 263.900 kişilik uzman bir  kadroya sahiptir. Deloitte Türkiye Fast 50 Türkiye program ile, Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü ve hızlı büyüyen, cirosunu en hızlı artıran teknoloji şirketlerini tespit ederek kamuoyuna tanıttığı bir çalışmanın parçası. En hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyen, Deloitte Teknoloji Fast 50 programı 1995 yılında Silikon Vadisinde başlatıldı.

Share this post