Açık İş Pozisyonları

Güncelleme

2001 yılında kurulan BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Teknolojileri, askeri ve sivil kuruluşlar için yazılım yoğun sistem çözümleri sağlayan teknoloji tabanlı yenilikçi bir Türk şirketidir. BİTES; %100 yerli ortaklı, 120 kişiye ulaşan uzman kadrosuyla milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketi olarak ülkemize hizmet etmektedir.

BİTES’in ürün portföyünde; Savunma, Havacılık ve Uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar bulunmaktadır. BİTES, en son yazılım teknolojilerini uygulayarak, yeni nesil görev planlama, görev destek, lojistik ve aviyonik yazılım çözümleri sunmakta olup, yapay zekâ, sürü zekâsı, robotik sistemler, giyilebilir teknolojiler, artırılmış gerçeklik, görüntü ve sinyal işleme gibi teknoloji alanlarında yoğun Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir.

2014 yılında BİTES, ABD’nin önde gelen Simülasyon ve Eğitim Endüstrisi yayınlarından Military Training Technology dergisi tarafından dünyanın en önemli 100 Simülasyon Firması arasında gösterilmiş, 2015 ve 2016 yıllarında ise Deloitte Fast 50 En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri arasına girmiştir.

Şirketimizdeki açık iş pozisyonlarına kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsiniz.