Açık İş Pozisyonları

Güncelleme

2001 yılında kurulan BİTES Savunma ve Havacılık, 95 kişilik uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketi olarak ülkemize hizmet etmektedir.

BİTES, artırılmış gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, görüntü ve sinyal işleme gibi teknoloji alanlarında yurtiçi ve yurtdışı projeler yürütmektedir. 2015 yılında AR-GE Merkezi unvanını da alarak çalışmalarını, Ankara Eskişehir Yolu üzerindeki ODTÜ Bilişim ve İnovasyon Merkezi’nde sürdürmektedir. Ayrıca yapay zekâ, aviyonik sistem yazılımları, robotik sistemler alanlarında TÜBİTAK destekli ARGE projeleri ile çalışmalar yapmaktadır.

BİTES, 2014 ve 2017 yılında, ABD’nin önde gelen Simülasyon ve Eğitim Endüstrisi yayınlarından Military Training Technology dergisi tarafından, dünyanın en önemli 100 Simülasyon Firması arasında gösterilmiş ve 2014, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında Deloitte Fast 50 En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri arasına girmiş, 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Bilişim 500 listesi, 2016 yılında da TİM Hizmet İhracatçıları kategorisinde ilk 500 içinde yer alarak başarılarını tescillendirmiştir.

Kurulduğu günden itibaren, fonksiyonel çözümler üretmekte olan BİTES, sürekli gelişim ve fark yaratma stratejileriyle sektörde önemli bir yer edinmiştir. Geçen yılların sonucunda genç ve dinamik yapısına, deneyim ve sürdürülebilirliği de ekleyen BİTES,  Ar-Ge’ye yatırım yapan ve dünyaca takip edilen başarılı bir firma olarak gelişimini şevk ve hızla sürdürmektedir.

Şirketimizdeki açık iş pozisyonlarına kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsiniz.